soleHUB - cel

Naszym celem jest zapewnienie fanom sneakersów i streetwearu możliwości zakupu swoich ulubionych elementów z całkowitą pewnością, że kupują legalne i autentyczne produkty. Niezależnie od tego, czy szukasz produktu z limitowanej edycji, czy najgorętszych trendów na rynku, trafiłeś we właściwe miejsce.

W większości przypadków oferowane przez nas sneakersy są wyprzedane od razu w dniu premiery w klasycznych e-sklepach. Następnie sprzedawane są na rynku wtórnym (nowe i nienoszone) po wyższych cenach – z przewagą popytu nad podażą.

Każdy sneaker, a nawet rozmiar, może różnić się ceną, w zależności od ograniczonej liczby i popytu na produkt.

Autentyczność

Wszystkie produkty sprzedawane na soleHUB są autentyczne. Zanim trafi do Twoich rąk, przechodzi dokładną kontrolę przez naszych ekspertów.

Każdy szczegół jest dokładnie sprawdzany, aby mieć pewność, że otrzymany produkt jest autentyczny i wolny od defektów i niedoskonałości kosmetycznych.

Wszystkie towary kupowane są bezpośrednio od producentów i sprawdzonych dostawców. Ponadto każdy produkt przechodzi rygorystyczny proces uwierzytelniania.

Proces uwierzytelniania

Mamy rygorystyczny proces uwierzytelniania przeprowadzany przez naszych ekspertów. Przed wysłaniem do Ciebie para jest sprawdzana od A do Z. Weryfikacja ta opiera się na kilku etapach kontroli:

Krok 1: Zaznacz pudełko, etykietę rozmiaru i kod kreskowy.

Krok 2: Ogólny wygląd pary – kształt, materiał i szwy.

Krok 3: Sprawdzenie sznurówek i wszystkich akcesoriów, które powinny pasować do tenisówki.

Krok 4: Kontrola zapachu (podrabiane tenisówki mają bardzo silny zapach)