Zobowiązanie klimatyczne

Pozbądź się dwutlenku węgla ze swojej przesyłki

Wybierając wysyłkę neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, skutecznie eliminujesz emisję dwutlenku węgla z wysyłki swojego zamówienia.

Oto jak to działa. Współpracujemy z platformą handlową Shopify, aby oszacować emisję naszych przesyłek. Pieniądze, które otrzymujemy, są wykorzystywane do płacenia za kredyty na usuwanie dwutlenku węgla od sieci sprawdzonych partnerów w zakresie usuwania dwutlenku węgla.

Oprócz zapewnienia neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla wysyłki Twojego zamówienia, Twój wkład pomoże w skalowaniu niezwykle ważnych technologii, które wyciągają węgiel z atmosfery i blokują go.

Poznajmy kilka firm zajmujących się usuwaniem emisji z transportu.

Oddolny węgiel

Podgląd wideo niedostępny w edytorze.
 
Grassroots Carbon pomaga farmerom modyfikować praktyki zarządzania gruntami w celu poprawy gleby i zdrowia ekologicznego, które wychwytuje i magazynuje więcej węgla w glebie.

Ponowne zalesianie masztu

Drones over a forest
Mast Reforestation łączy sprawdzone praktyki leśne z nową technologią, aby odtworzyć zdrowe, odporne i dostosowane do klimatu lasy utracone w wyniku pożarów. Usługi Mast obejmują zbiór nasion, uprawę sadzonek, usługi ponownego zalesiania oraz finansowanie w oparciu o wysokiej jakości kredyty na pochłanianie dwutlenku węgla.