Szybka dostawa

 

Wszystkie nasze produkty znajdują się w magazynie i zazwyczaj starannie zapakowane wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

Republika Czeska

  • Wszystkie zamówienia wysyłane są Kurierem do punktu odbioru lub adresu. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze od momentu przekazania zamówienia przewoźnikowi. Jeśli według śledzenia przesyłka nie przemieszcza się przez dłuższy czas, prosimy o kontakt z nami lub bezpośrednio z Pocztą.

Słowacja

  • Wszystkie zamówienia wysyłane są przez Packet do punktu odbioru lub na adres. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze od momentu przekazania zamówienia przewoźnikowi. Jeśli przesyłka nie przemieszcza się przez dłuższy czas zgodnie ze śledzeniem, skontaktuj się bezpośrednio z nami lub Packet.

Rumunia

  • Wysyłamy wszystkie zamówienia Paczką do punktu dostawy lub pod wskazany adres. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze od momentu przekazania zamówienia przewoźnikowi. Jeśli przesyłka nie przemieszcza się przez dłuższy czas zgodnie ze śledzeniem, skontaktuj się z nami lub bezpośrednio Pakiet.

Polsko

  • Wszystkie zamówienia wysyłane są przez firmę InPost do punktu dostawy lub pod wskazany adres. Dostawa trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze od momentu przekazania zamówienia przewoźnikowi. Jeśli przesyłka nie przemieszcza się przez dłuższy czas zgodnie ze śledzeniem, skontaktuj się z nami lub bezpośrednio Pakiet.